Firmamız 2012 yılından günümüze kadar beyaz eşya teknik servisi konusunda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren hem teknoloji hemde müşteri memnuniyeti konularında kendini geliştiren firmamız aylık ortalama 3500 arıza gidermektedir.

Evinizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalarınıza olabildiği kadar kısa sürede arıza çözümü ve yedek parça tedariği sağlayan firmamız 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktadır. 0 (850) 380 02 02 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşıp sadece teknik hizmet olarak değil firmamız hakkında merak ettiğiniz sorularıda yöneltebilirsiniz. 32 personel ile sizlere hizmet veren firmamız Televizyon, Çamaşır makinası, Bulaşık makinası, Buzdolabı, Klima, Ankastre Set gibi ürünlerin hepsinde kendi konularında uzman personeller barındırmaktadır.

Vizyonumuz

Sunduğumuz tüm hizmetleri en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en kısa sürede sunan, beyaz eşya, fırın ve klima gibi yaşan standartlarınızı yükzelten cihazların problem çıkarmasını engellemek ve bunların daha stabil çalışmasını sağlamak hedefimizdir.

Sektör içerisinde saygınlık, güvenirlilik olarak bir çok firmaya örnek olan bir profilde olan firmamız Türkiye’ye örnek bir teknik servis olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Yaşam standartlarınızı en üstte tutmaya çalışan ürünleriniz için en uygun servis hizmetini vermek başlıca görevlerimizdendir.

Sadece uygun fiyat ve kısa sürede sunduğumuz çözümlerle değil, müşteri memnuniyeti, sağlık, iş emniyetini ve çevre değerlerinize bağlı ve buna katkıda bulunmak da verdiğiniz öncelikler içinde yer almaktadır.

Çevre polikitamız

Çalışanlarımızla beraber sürekli gelişmeyi temek alan bir çevre yönetim sistemi ile çevre dostu ürünler kullanmaktayız.

* Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması

  •  Kirliliğin kaynağında önlenmesi
  • Tüm faaliyetlerimizde iklim değişikliği ve sürdürülebilirliğin öncelikli kılınması
  • Tüm çalışanlarımıza çevre bilincinin artmasını sağlamak
  • yukarıda belirttiğimiz yükümlülükleri, çevreye duyarlılığımızın bir gereği olarak görmekteyiz.
☎️ŞİMDİ ARAYIN☎️